Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

V Spinningowy Turniej Trzech Miast Czaplinek 2013

  Film>>>               Protokół  

 

                                     Spinningowy „Turniej Trzech Miast

 V Ogólnopolskie   Zawody Wędkarskie pod nazwą:

                                                                               „V Festiwal Wędkarski" 

                                      j. Kaleńsko 3 sierpień 2013 rok. Komisja sędziowska w składzie:

1. Andrzej Urban             - Sędzia Główny;

2. Tadeusz Sokołowski   - Sędzia Sekretarz; stwierdza że do zawodów zgłosiło się 73 zawodników, a wystartowało 70 zawodników, którzy sklasyfikowani zostali w następującej kolejności:

L.p. Imię i Nazwisko Miejscowość Pkt. Miejsce
1 Mirosław Ścibisz Człuchów 2826 1
2 Jacek Wasilewski Szczecinek 2772/252,3 2
3 Arkadiusz Sapiński Czaplinek 2772/242,5 3
4 Marek Świątalski Barwice 2448 4
5 Walenty Janczurewicz Czaplinek 2340 5
6 Janusz Szefler Blewo 2142 6
7 Jerzy Makara Koszalin 2124 7
8 Roman Wąsowicz Rokocin 2070 8
9 Maciej Hurka Kalisz Pom. 1800 9
10 Tomasz Rzewuski Szczecin 1764 10
11 Maciej Strąk Słupsk 1530 11
12 Ireneusz Łosin Czaplinek 1440 12
13 Andrzej Sapiński Czaplinek 1260 13
14 Karol Przybyłowski Gryfice 950 14
15 Jerzy Gorczak Świdwin 846 Eks.15
16 Krzysztof Tynny Czaplinek 846 Eks.15
17 Marian Kuźniak Koczała 846 Eks. 15
18 Robert Kruk Świerczyna 738 18
19 Czesław Wolant Borne Sulinowo 666 19
20 Paweł Hałuszka Szczecinek 630 20
21 Tomasz Arasim Szczecinek 522 21
22 Robert Pobojewski Człuchów 486 Eks.22
23 Andrzej Chościłowicz Słupsk 486 Eks. 22
24 Marcin Majewski Bydgoszcz 468 24
25 Piotr Długołęcki Bobolice 414 25
26 Piotr Cichy Ustka 396 Eks.26
27 Henryk Ciemnoczołowski Czaplinek 396 Eks. 26
28 Zdzisław Daszek Czarne 288 Eks. 28
29 Jan Chabowski Bobolice 288 Eks. 28
30 Lesław Nieszpór Kołobrzeg 252 Eks. 30
31 Henryk Kelsz Borne Sulinowo 252 Eks. 30
32 Marian Zachaj Bobolice 252 Eks. 30
33 Łukasz Bednarski Szczecinek 234 Eks. 33
34 Michał Bubień Bobolice 234 Eks. 33
35 Piotr Przybyłowski Gryfice 216 Eks. 35
36 Artur Tarasiuk Warszawa 216 Eks. 35
37 Grzegorz Piłka Kalisz Pom. 216 Eks. 35
38 Mieczysław Gajewski Czaplinek 198 Eks. 38
39 Maciej Krzywobłocki Szczecin 198 Eks. 38
40 Stanisław Czarnecki Bobolice 198 Eks. 38
41 Mirosław Orłowicz Słupsk 198 Eks. 38
42 Adrian Tarasiuk Warszawa 198 Eks. 38
43 Grzegorz Jankowski Warszawa 198 Eks. 38
44 Grzegorz Jankowski Miastko 198 Eks. 38

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ogółem 145 okoni o wymiarach ponad 18 cm. i 3 szczupaki o wymiarach ponad 50 cm.

Wielki Mistrz Zakonu Spinningowego 2013                                                  

  kol. Mirosław Ścibisz -Człuchów

 Nagrody specjalne:

Największy szczupak  zawodów  58,3 cm. - Przybyłowski Karol -Gryfice;

Największy okoń zawodów          32,7 cm -  Sapiński Andrzej     -  Czaplinek;

Silnik elektryczny /losowanie/    -   Hurka Maciej          - Kalisz Pom;

Vocher w OSiR Stare Kaleńsko -   Kuźniak Marian       - Koczała;  

Podpisy Komisji Sędziowskiej:  

1.   Andrzej Urban

2.  Tadeusz Sokołowski

   Sędziowie kontrolni/sektorowi: 

1. Andrzej Gryglicki       - Borne Sulinowo;

2. Kazimierz Sośnicki    - Borne Sulinowo;

3. Krzysztof Kowalczyk - Szczecinek;

4. Artur Pankanin          - Szczecinek;

5. Mieczysław Sobczak - Czaplinek;

6. Stanisław Nowicki    - Czaplinek; 

        Jako imprezą towarzyszącą odbyły się zawody pod nazwą:

                              "Mały Festiwal Wędkarski"

 A oto wyniki:

rocznik 2003 - 2007

Lp.

Nazwisko i imię

Miejscowość

Zdobyte pkt

Zajęte miejsce

1

Barszczewski Maksymilian

Drawsko Pom.

3.000

I.

2

Bernat Daria

Czaplinek

2.905

II.

3

Szymon Kukuła

Czaplinek

2.060

III.

4

Bernat Dorian

Czaplinek

1.770

IV.

5

Smuga Filip

Czaplinek

1.310

V.

6

Wróbel Zuzanna

Dąbrowa Górnicza

805

VI.

7

Gubała Nikola

Zabrze

700

VII.

8

Jaroszyński Ignacy

Czaplinek

665

VIII.

9

Ścisłowska Małgorzata

Czaplinek

330

IX.

10

Lutyńska Oliwia

Czaplinek

280

X.

11

Ścisłowska Anna

Czaplinek

215

XI.

Sędziowie: Krystyna Gajewska     +   Ryszard Skuciński.

rocznik 1999 - 2002

Lp.

Nazwisko i imię

Miejscowość

Zdobyte pkt

Zajęte miejsce

1

Urbaniak Wojciech

Broczyno

485

I.

2

Dąbrowiecki Kacper

Drahimek

435

II.

3

Urkiel Łukasz

Czaplinek

420

III.

4

Jaroszyński Szymon

Czaplinek

205

IV.

5

Jeruzalski Dawid

Czaplinek

185

V.

6

Olak Dominik

Czaplinek

70

VI.

7

Kamola Piotr

Czaplinek

70

VI.

8

Kopczyński Kacper

Piła

50

VIII.

Sędziowie: Wacław Mierzejewski  +     Ryszard Dąbrowiecki.

Poleć znajomemu

Załączniki

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Ilość odwiedzin