Zawody Spławikowe z okazji Dnia Dziecka 17.06.2013.

logo_pzw_czaplinek1.jpgZAWODY WĘDKARSKIE DLA DZIECI  CZAPLINEK 17-06-2013lgr.jpg

Dnia 17 czerwca w słoneczny poniedziałkowy poranek na terenie stanicy koła PZW nr.10 w Czaplinku spotkały się dzieci i młodzież ze szkół podstawowych i przedszkoli aby wziąć udział w spławikowych zawodach wędkarskich zorganizowanych z okazji Dnia Dziecka, z przyczyn organizacyjnych zawody zostały przeniesione na późniejszy termin aby nie kolidować z innymi imprezami które zostały zorganizowane w dniu święta naszych najmłodszych .

Na poranną zbiórkę przybyło 77 młodych wędkarzy wraz z opiekunami ze szkół oraz rodzice.

Po szybkiej odprawie i podziale na kategorie wiekowe zawodnicy i zawodniczki udali się wraz z sędziami sektorowymi na wyznaczone stanowiska.

Wędkowanie rozpoczęło się o 9 ³º i trwało do 11ºº rybki dopisały i pozwoliły łowić się małym łowcom dając im radość niezależnie od gatunku i wielkości złowionej zdobyczy .

Atmosfera tych zawodów w żadnym momencie nie wyglądała na rywalizację a wprost przeciwnie była to zabawa i fajnie spędzony czas naszych pociech.

Po sygnale kończącym czas łowienia sędziowie rozpoczęli ważenie złowionych ryb a zawodnicy i zawodniczki udali się na teren stanicy PZW na poczęstunek i pieczone kiełbaski przygotowane przez członków naszego koła i ich przyjaciół.

Po zasłużonym posiłku i chwili odpoczynku przystąpiliśmy do dekoracji zwycięzców i wręczaniu pucharów oraz nagród rzeczowych, które udało się pozyskać dzięki ofiarności i hojności naszych sponsorów którym bardzo dziękujemy.

Ostatnim elementem zakończenia imprezy była loteria dla wszystkich uczestników podczas to której rozlosowaliśmy ponad 50 dodatkowych nagród a wśród nich aparat cyfrowy ufundowany przez pana Krzysztofa Lisa Prezesa Zarządu '' Lokalnej Grupy Rybackiej '' w Szczecinku który został wręczony osobiście przez  Dyrektora Biura LGR p. Dariusza Siubdzię, który wraz z p. Andrzejem Urbanem aktywnie uczestniczyli w odbywających się zawodach i ich zakończeniu.

WYNIKI ZAWODÓW W POSZCZEGÓLNYCH KATEGORIACH DZIEWCZYNKI ( bez podziału wiekowego ) /16 zawodniczek/

1 - Długołęcka Natalia 585 pkt miejsce

2 - Bernat Daria 550 pkt miejsce

3 - Panek Agata 480 pkt miejsce

4 - Migielicz Natalia 395 pkt miejsce

5 - Afeltowicz Dagmara 315 pkt.

dziewczeta.jpg

Dziewczynki, pierwsza piątka na podium.

CHŁOPCY MŁODSI do  2003 - /21 -zawodników/

1 - Barszczewski Maxymilian 615 pkt miejsce

2 - Urkiel Łukasz 565 pkt miejsce

3 - Kukuła Szymon 505 pkt miejsce

4 - Smuga Filip 440 pkt miejsce

5 - Świerczyński Kacper 400 pkt.

chlopcy_mlodsi.jpg

Chłopcy młodsi pierwsza piątka

CHŁOPCY STARSI 2002-2000 40 -zawodników

1 - Czech Janek 385 pkt miejsce

2 - Kowalski Dariusz 285 pkt miejsce

3 - Wyciślak Patryk 255 pkt miejsce

4 - Dąbrowiecki Kacper 230 pkt miejsce

5 - Krupski Kacper 220 pkt.

chlopcy_starsi.jpg

Chłopcy starsi.

Współorganizatorzy i sponsorzy naszych zawodów bez pomocy których organizacja  byłaby utrudniona a nawet niemożliwa.

LOKALNA GRUPA RYBACKA w SZCZECINKU, OKRĘG PZW KOSZALIN, RIMASTER, GMINA CZAPLINEK, AGROFREZ KOŁOMĄT ,BENEKO AGRICON, GOSPODARSTWO RYBACKIE w CZAPLINKU, NADLEŚNICTWO CZAPLINEK, BS CZAPLINEK, MIKADO ELDORADO, BANK SPÓŁDZIELCZY, KTP CZAPLINEK,  PIZZERIA TRÓJKA , ZAKŁAD FRYZJERSKI EDYTA KUKUŁA, MONIKA BERNAT, HURTOWNIA SPOŻYWCZA Państwa JURKIEWICZ ,SKLEP SPOŻYWCZY PANI SZPAKOWSKIEJ, ZYGMUNT KULIK , PAŃSTWO LUTYŃSCY, KWIACIARNIA państwa FUDALÓW , SKLEP OBUWNICZY pana SNOWALSKIEGO, ANDRZEJ KRELLA , KRZYSZTOF BRANICKI ,STANISŁAW NOWICKI , PIOTR KUKUŁA , SKOCZ LESZEK, JAN TROCKI, SOBCZAK MIECZYSŁAW, RENATA GARCZAREK, CEZARY CZECH, EUGENIUSZ ZABŁOCKI, DOROTA  PIETRZAK, DOROTA ROSIŃSKA, ADRIANNA BIESAGA, DANUTA STRYCHARCZUK, GAJEWSKI MIECZYSŁAW, WOJTEK MARCEWICZ,