Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Zawody Spławikowe z okazji Dnia Dziecka 17.06.2013.

logo_pzw_czaplinek1.jpgZAWODY WĘDKARSKIE DLA DZIECI  CZAPLINEK 17-06-2013lgr.jpg

Dnia 17 czerwca w słoneczny poniedziałkowy poranek na terenie stanicy koła PZW nr.10 w Czaplinku spotkały się dzieci i młodzież ze szkół podstawowych i przedszkoli aby wziąć udział w spławikowych zawodach wędkarskich zorganizowanych z okazji Dnia Dziecka, z przyczyn organizacyjnych zawody zostały przeniesione na późniejszy termin aby nie kolidować z innymi imprezami które zostały zorganizowane w dniu święta naszych najmłodszych .

Na poranną zbiórkę przybyło 77 młodych wędkarzy wraz z opiekunami ze szkół oraz rodzice.

Po szybkiej odprawie i podziale na kategorie wiekowe zawodnicy i zawodniczki udali się wraz z sędziami sektorowymi na wyznaczone stanowiska.

Wędkowanie rozpoczęło się o 9 ³º i trwało do 11ºº rybki dopisały i pozwoliły łowić się małym łowcom dając im radość niezależnie od gatunku i wielkości złowionej zdobyczy .

Atmosfera tych zawodów w żadnym momencie nie wyglądała na rywalizację a wprost przeciwnie była to zabawa i fajnie spędzony czas naszych pociech.

Po sygnale kończącym czas łowienia sędziowie rozpoczęli ważenie złowionych ryb a zawodnicy i zawodniczki udali się na teren stanicy PZW na poczęstunek i pieczone kiełbaski przygotowane przez członków naszego koła i ich przyjaciół.

Po zasłużonym posiłku i chwili odpoczynku przystąpiliśmy do dekoracji zwycięzców i wręczaniu pucharów oraz nagród rzeczowych, które udało się pozyskać dzięki ofiarności i hojności naszych sponsorów którym bardzo dziękujemy.

Ostatnim elementem zakończenia imprezy była loteria dla wszystkich uczestników podczas to której rozlosowaliśmy ponad 50 dodatkowych nagród a wśród nich aparat cyfrowy ufundowany przez pana Krzysztofa Lisa Prezesa Zarządu '' Lokalnej Grupy Rybackiej '' w Szczecinku który został wręczony osobiście przez  Dyrektora Biura LGR p. Dariusza Siubdzię, który wraz z p. Andrzejem Urbanem aktywnie uczestniczyli w odbywających się zawodach i ich zakończeniu.

WYNIKI ZAWODÓW W POSZCZEGÓLNYCH KATEGORIACH DZIEWCZYNKI ( bez podziału wiekowego ) /16 zawodniczek/

1 - Długołęcka Natalia 585 pkt miejsce

2 - Bernat Daria 550 pkt miejsce

3 - Panek Agata 480 pkt miejsce

4 - Migielicz Natalia 395 pkt miejsce

5 - Afeltowicz Dagmara 315 pkt.

dziewczeta.jpg

Dziewczynki, pierwsza piątka na podium.    

CHŁOPCY MŁODSI do  2003 - /21 -zawodników/

 1 - Barszczewski Maxymilian 615 pkt miejsce

2 - Urkiel Łukasz 565 pkt miejsce

3 - Kukuła Szymon 505 pkt miejsce

4 - Smuga Filip 440 pkt miejsce

5 - Świerczyński Kacper 400 pkt.

chlopcy_mlodsi.jpg

Chłopcy młodsi pierwsza piątka

CHŁOPCY STARSI 2002-2000 40 -zawodników

 1 - Czech Janek 385 pkt miejsce

2 - Kowalski Dariusz 285 pkt miejsce

3 - Wyciślak Patryk 255 pkt miejsce

4 - Dąbrowiecki Kacper 230 pkt miejsce

5 - Krupski Kacper 220 pkt.

chlopcy_starsi.jpg

Chłopcy starsi.

Współorganizatorzy i sponsorzy naszych zawodów bez pomocy których organizacja  byłaby utrudniona a nawet niemożliwa.

LOKALNA GRUPA RYBACKA w SZCZECINKU, OKRĘG PZW KOSZALIN, RIMASTER, GMINA CZAPLINEK, AGROFREZ KOŁOMĄT ,BENEKO AGRICON, GOSPODARSTWO RYBACKIE w CZAPLINKU, NADLEŚNICTWO CZAPLINEK, BS CZAPLINEK, MIKADO ELDORADO, BANK SPÓŁDZIELCZY, KTP CZAPLINEK,  PIZZERIA TRÓJKA , ZAKŁAD FRYZJERSKI EDYTA KUKUŁA, MONIKA BERNAT, HURTOWNIA SPOŻYWCZA Państwa JURKIEWICZ ,SKLEP SPOŻYWCZY PANI SZPAKOWSKIEJ, ZYGMUNT KULIK , PAŃSTWO LUTYŃSCY, KWIACIARNIA państwa FUDALÓW , SKLEP OBUWNICZY pana SNOWALSKIEGO, ANDRZEJ KRELLA , KRZYSZTOF BRANICKI ,STANISŁAW NOWICKI , PIOTR KUKUŁA , SKOCZ LESZEK, JAN TROCKI, SOBCZAK MIECZYSŁAW, RENATA GARCZAREK, CEZARY CZECH, EUGENIUSZ ZABŁOCKI, DOROTA  PIETRZAK, DOROTA ROSIŃSKA, ADRIANNA BIESAGA, DANUTA STRYCHARCZUK, GAJEWSKI MIECZYSŁAW, WOJTEK MARCEWICZ,  

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Ilość odwiedzin