Kolega Zygmunt Dyśkowski odszedł na wieczne łowy.

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy nieoczekiwaną wiadomość, iż zmar

ZYGMUNT DYŚKOWSKI - „HONOROWY CZŁONEK PZW "

Kolega Zygmunt był wieloletnim członkiem Naszego Koła, wspaniały człowiek, wychowawca wielu pokoleń wędkarzy, którym zaszczepił umiłowanie przyrody, etyki wędkarskiej.

Zawsze wzbudzał ogromny szacunek wędkarzy.
Zygmuncie! pozostaniesz w naszej pamięci jako wspaniały człowiek i wędkarz.

Zapamiętamy Ciebie takim jakim zawsze byłeś - uśmiechnięty, cieszący się życiem.

Składamy wyrazy głębokiego żalu i współczucia rodzinie zmarłego.
Zarząd Koła PZW w Czaplinku,wędkarze i przyjaciele.

Cześć Twojej pamięci!