Sprawozdawcze Walne Zgromadzenie Członków Koła PZW nr 10

W dniu wczorajszym odbyło się walne zgromadzenie członków koła PZW nr 10 w Czaplinku. W zebraniu wzięli udział Prezes i Dyrektor zarządu okręgu w Koszalinie. Na wstępie zostały odczytane sprawozdania z działalności koła za ubiegły rok.
Obecni zostali zapoznani z harmonogramem zawodów na rok 2020.

Na zebraniu zostały poruszone kwestie zarybiania jezior znajdujących się pod opieka koła w Czaplinku. Został też ustalony dalszy plan remontu stanicy nad j. Dłusko.
Członkom koła została też przekazana informacja że zostało pozyskane 10 łodzi wędkarskich. Zostaną one podzielone pomiędzy Złocieniec i Czaplinek. I będą do dyspozycji członków koła.

Została też podjęta uchwała o wystąpieniu do zarządu okręgu z wnioskiem o zakup wyposażenia dla Społecznej Straży Rybackiej pozwalającego skuteczniej walczyć z kłusownictwem na wodach PZW.

Odbyła się też dyskusja na temat pozyskania nowych wód w rejonie Złocieńca.

W zebraniu wzięło udział 27 członków oraz 5 gości .
Dziękujemy wszystkim za uczestnictwo.