ZAWODY DRUŻYNOWE O PUCHAR BURMISTRZA CZAPLINKA - RELACA - WYNIKI

21 lipca 2019 r. - JEZIORO BYSZKOWO

Czaplinka. Zawodnicy zostali poczęstowani kawą i herbatą oraz swojskimi wyrobami.

Pogoda sprzyjała wędkarzom, było ciepło i słonecznie. Komisja sędziowska po ostatnim sygnale miała sporo pracy, jak się okazało wszyscy zawodnicy mieli ryby w siatkach.

Ok. godziny 14 stej przyszedł czas na posiłek przygotowany przez Usługi Gastronomiczne „FAST FOOD” Wojciech Kusa, oraz pracę sędziowską w postaci wyliczenia wyników końcowych.

O wręczenie pucharów i upominków poproszono Z-cę Burmistrza Pana Jarosława Tarnowskiego, który podziękował za liczne przybycie i pogratulował wędkarzom wyników osiągniętych podczas czterogodzinnych zmagań z wędką.

Miłym zaskoczeniem dla organizatorów był gest ufundowania fotela wędkarskiego przez Pana Rafała Janczarskiego z Piły, dla wędkarza który złapie największą rybę w zawodach. Największą rybą okazał się leszcz o wadze 1680g który został złowiony przez Pana Zygmunta Kulika z drużyny Karaś Łobez. Pan Zygmunt postawą fair play przekazał nagrodę dla wędkarza któremu najsłabiej poszło w dyscyplinie gruntowej- ZA CO BARDZO  DZIĘKUJEMY

Komisja sędziowska po zliczeniu kart zawodników przedstawiła końcowe wyniki :

Łączna ilość złowionych i wypuszczonych ryb wynosiła 81 700 kg.

w sek.  A wygrał –Andrzej Tyrański z drużyny „NUNKI” z Czaplinka z wynikiem 6125 g

w sek.  B wygrał –Artur Barszczewski z drużyny „NUNKI” z Czaplinka z wynikiem 5005g

w sek.  C wygrał – Jakub Piłatowski  z drużyny „NUNKI” z Czaplinka z wynikiem 6780g

Całą klasyfikację drużynową wygrała drużyna „NUNKI” z Czaplinka, na II miejscu klasyfikowano drużynę z PIŁY, a na ostatnim stopniu podium stanęła drużyna JESIOTR ze Szczecinka.

Dziękujemy sponsorom, Burmistrzowi Czaplinka, Gminnej Komisji Profilaktyki                     i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych z Czaplinka oraz Panu Rafałowi Janczarskiemu .

GRATULUJEMY DRUŻYNOM I ZAPRASZAMY ZA ROK :)