Koło PZW w Czaplinku
http://www.1133.pzw.org.pl

Aktualności

WYNIKI OSTATNIA RYBA

Aktualności | 2019-10-07 | Publikujący: Koło Nr. 10 - PZW w Czaplinku

SPŁAWIK, SPINNING , GRUNT

wszyscy uczesnicy zawodów

W dniu 06-10-2019r, nad mglistym jeziorem Byszkowo stawiło sie 38 zawodników aby wziąśc udział w ostatnich zawodach orgaznizowanych przez Koło PZW nr 10 w Czaplinku pod nazwą "Ostatnia Ryba".

Wśród uczestników były 4 kobiety biorące udział w kategoriach spinning i spławik, oraz dwie osoby słabosłyszące. Cieszy nas to niezmiernie, że co raz większe zainteresoanie mają  zawody organizowane przez nasze koło.

Rano na uczestników czekał poczęstunek w postaci wiejskich wyrobów oraz kawa i herbata. Serdeczne podziękowania również należą się dla dwóch Pań Joli i Krystyny oraz dla Pana Ryszarda za przygotowanie zupy na ogniu która była rozdawana na koniec zawodów. 

W kategori spinning brało 21 zawodników w tym 3 kobiety, w spławiku 13 zawodników w tym 1 kobieta, w gruncie 4 zawodników (w załaczniku do relacji zamieszczamy wyniki )

Po zawodach ok godz 14 stej wręczono puchary oraz nagrody. Niezmiernie nam miło było różwniez rozlosowac nagrody od różnych sponsorów, za co serdecznie dziękujemy.

 

Podczas zawodów Ostatnia Ryba rozgrywały się różwnież zawody pod nazwą II tura  o mistrzostwo Koła Nr 10 w Czaplinku w kategori spąłwik ( wyniki w załaczniku II tura , oraz Mistrzowie Koła 2019 )

 

SERDECZNIE DZIEKUJEMY ZA UDZIAŁ I ZAPRASZAMY NA KOLEJNE ZAWODY . 

Zdjęcia